Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline pretty07 Eklenme/Güncelleme Trh : 27.12.2013  Toplam Okunma : 3474  Bugün : 1  

toplam49giriş
Üye No: 970
Üye Oluşu:
18.12.2013
Son Giriş:
22.8.2014 21:56:35
Konu  : 1
Genital siğil ler 2.kez tekrarladı.

Merhaba benim de siğillerle mücadelem Temmuz ayında akıntı sebebiyle doktora gittigim de başladı. Fakat bendeki sigiller gözle gorulmediginden ilk doktorum bilemedi.Sende enfeksiyon olmuş dedi.Antibiyotik verdi.Sonra akıntım biraz durdu tam rahatladım derken bu sefer kaşıntı başladı. Başka bir doktora gittim ve sikayetlerimi soyledim.Bana mikroskopla baktı ve genital sigillerim olduğunu en köklü çözümün yakmak olduğunu söyledi. Hemen o gün yakma işlemini uyguladı. Tedaviden sonra kremlerimi ve ilaçlarımi duzenli kullandım ve iyilestim.Aradan 3 ay gectikten sonra ben de yine inanılmaz bir kaşıntı ve doktorum yinelediğini soyledi.Benden patoloji aldı ve 2 hafta sonra tekrar gel dedi gittigim de 2.kez yakma işlemini uyguladı ve oradaki hucrelerin artık boyut değiştirdiğini söyledi. Patoloji sonucunda Neoplazi VIN 3 olduğunu ve gerekirse o bölgeyi çıkarıp, alabilecegini de ekledi.Simdi ne yapacağımı şaşırdım. Bu konu hakkında bi bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim.Doktoruma güveniyorum ama araştırma dan bu işlemi olmak istemiyorum .

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 2 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline üniversiteli İd:405  Eklenme/Güncelleme Trh : 08.03.2014   

toplam29giriş
Üye No: 1016
Üye Oluşu:
08.03.2014
Son Giriş:
5.6.2015 11:27:08
Konu  : 4
Hpvyi yenmek

Kadınların erkeklere göre hpvyi yenmesinin zor olduğu söyleniyor bence farklı bir hastahanede bir doktora danışın eger oda aynı tedaviyi önerirse yaptırın.

------------------------------------------------------------------------------------------

offline 15.zaman İd:541  Eklenme/Güncelleme Trh : 21.05.2015   

toplam10giriş
Üye No: 1200
Üye Oluşu:
17.05.2015
Son Giriş:
27.8.2015 12:07:08
Konu  : 0
Hpv doktorun kim

Doktorun kim arkadasim sorabirmim bende seninle ayni sehirdeyim ve benim vın 1 vulva 1
l

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 98 Bugün Çoğul 125 Toplam Tekil 499649 Toplam Çoğul 1755133 Ip No: 3.149.229.253
Gynecologist İstanbul