Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

Güvenli Seks.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline dertiyimben Eklenme/Güncelleme Trh : 10.06.2013  Toplam Okunma : 4645  Bugün : 2  

toplam0giriş
Üye No: 893
Üye Oluşu:
10.06.2013
Son Giriş:
10.6.2013 13:55:04
Konu  : 1
Hpv ilişkimi bitirdi.. terkedildim..

Kız arkadaşım ile 2 yıldır ayrılmalı barışmalı bir birlikteliymiz oldu fakat hep birbirimizi sevdik ve bitme sebebi ise HPV namussuzu. Onu aldattığımı ve başkasından hpv aldığım söyledi 10 gün önce bende siğil çıkınca, aşırı kavga oluyo her sefernde onu aldatmadığı söledim hiç inanmadı ve dün telefon açıp beni terk etti. Doktora gidip HPV testi yaptıracakmış ve ona bulaştırmışsam lanet okudu bana.
Zaten 1 hafta bana düşmanmış gibi davrandı sonra gene düzeldi eski haline döndü gibi ama dün çıldırmış şekildeydi, HPV hakkında internetten bilgiler okumuş c-ve sadece cinsellikle geçtiğini anlamış. Ben onu birlilkteliğimizde hiç aldatmadım aslında.Şu anda mesaj atıorum cevap bile vermiyor. Doktor siğil virüsü nü önceden almış olabileceğimi söyledi fakat ex sevgilim inanmıyor. Aşkımdan vazgeçtim ona zarar vermiş ve HPv bulaştırmış olabileceğim endişesi ile vicdan azabı başladı.. uykusuz geceler. Dün kendisinin doktor nevra hanıma ile görüşmesi yönünde mesaj attım, hpv hakkında doğruları duyarsa ve çok eskiden benim bu illet hpv denen virüşü almış olabileceğim gerçeğini öğrenirse belki döner… bilmem kii… geri döndürmek için sizce ne yapmam lazım onu geri döndürmek için hpv gerçeği ne inanmaması nasıl inandırabilirim bilmiyorum. Kahrol HPV başka diyecek bir sözüm yok…

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline samson İd:331  Eklenme/Güncelleme Trh : 12.06.2013   

toplam1giriş
Üye No: 895
Üye Oluşu:
12.06.2013
Son Giriş:
12.6.2013 16:20:00
Konu  : 1
Hpv beni korkutuyor, söyeleyemiyorum

Penis başında siğil gibi oluşumlar çıktı, doktor HPV siğilinden şüphelendi, emin olamadı, ama siğil gibi. Kız arkadaşıma söyleyemiyorumdurumu. HPV ilişkimi bitirebilir.Söylersem HPV var diye beni terk edebilir, söylemezsem de ona siğil bulaştırabilirm, açmazdayım. İnşallah bu peniste sivilce siğil gibi olan şeyler hpv lezyonu değildir, kesin beni ter eder

------------------------------------------------------------------------------------------

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 66 Bugün Çoğul 83 Toplam Tekil 499617 Toplam Çoğul 1755091 Ip No: 3.145.163.58
Gynecologist İstanbul