Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline Mhtp Eklenme/Güncelleme Trh : 17.03.2014  Toplam Okunma : 4591  Bugün : 1  

toplam19giriş
Üye No: 971
Üye Oluşu:
18.12.2013
Son Giriş:
23.4.2014 20:07:34
Konu  : 3
Condylox solüsyonu nasıl kullanmalıyım ?

Bu sefer Cerrahpaşa'ya gittim ve bana doktorlar aldara ve 11 seanslık kriyoterapi tedavisiyle şimdiye kadar iyileşmem gerektiğini söyledir.Onlar condylox yazdılar ama tabi bulmak zor oldu.Prospektüsü türkçe olmadığından tam olarak anlayamadım nasıl kullanacağımı :( Doktor bana haftada 3 gün kullanıp 4 gün ara vereceğimi söyledi.Hatta aldaraya benziyor dedi ama ilk sürdüğünde 2 saat beklet sonraki günler 6 saat bekleteceksin dedi.Sakın siğilsiz cilde değdirme dikkatli ol dedi ve gazlı bez kullanmamı söyledi.Yalnız benim tek anlamadığım günde 1 kere mi yoksa sabah ve akşam mı ilacı kullanmalıyım ? Lütfen soruma acilen cevap verin.

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 2 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline ayça İd:413  Eklenme/Güncelleme Trh : 09.04.2014   

toplam1giriş
Üye No: 546
Üye Oluşu:
15.12.2010
Son Giriş:
9.4.2014 13:43:12
Konu  : 0
Condylox jel bende işe yaramadı

Condilox jel 10 gün kullandım bande işe yaramadı allerji ve kabuklanma yaptı. başka bir doktor bana almanyada daha önce Podofilox Jel vermişti, meğerse aynı ilaçmış o da allerji yapmıştı. Siğilleri yaktırmaktan başka çarem kalmadı. Ayrıca hep merak içindeyim bu kondiloma akuminatanın ilk oluşumu sadece cinsel ilişki ile mi olur?Vücut bu virüsü kendiliğinden üretebilir mi? Benim uzun süredir bir ilişkim de yok.

------------------------------------------------------------------------------------------

offline Mhtp İd:419  Eklenme/Güncelleme Trh : 22.04.2014   

toplam19giriş
Üye No: 971
Üye Oluşu:
18.12.2013
Son Giriş:
23.4.2014 20:07:34
Konu  : 3
İyileşiyorum :)

Bende işe yaradı.Perine bòlgesinde bi kahverengilik var diye doktorum yakma dondurma yapamam hassas bölge 1 ay daha kullan ilacı dedi hatta tekrar aldara kullanıp bağışıklığın güçlenmesi için...Şimdi condyloxa devam ediyorum ve 3 hafta sonra tekrar kontrole gideceğim.Umarım tamamen kurtulurum nerdeyse 1 sene olacak.Ayrıca doktorum ömürboyu vücutta kalmadığını söyledi :)

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 4 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 14 Bugün Çoğul 16 Toplam Tekil 496997 Toplam Çoğul 1749625 Ip No: 18.212.87.137
Gynecologist İstanbul