Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline yetkin Eklenme/Güncelleme Trh : 10.08.2011  Toplam Okunma : 7074  Bugün : 1  

toplam1giriş
Üye No: 630
Üye Oluşu:
10.08.2011
Son Giriş:
10.8.2011 21:28:15
Konu  : 1
Doktorlar hpv değil diyor. ama ben hala şüpheleniyorum.

Merhaba, bundan 4 ay önce yurt dışında bir ilişki yaşadım. Ancak ilişkinin en başından sonuna kadar kondom kullandım. Penisim partnerime hiç bir şekilde temas etmedi. Aradan 1 hafta geçtikten sonra penisimin üstünde sünnet dikişlerinin olduğu yerde biri 2 mm diğeri 0,5 mm büyüklüğünde ve deri renginde iki kabartı çıktı. Her hangi bir ağrı sızı olmamasına karşın dermatologa gittim. Doktor, HPV'ye benzemediğini söyleyip, nerisona adlı bir krem verdi ve 3 hafta kullanmamı istedi. 3 hafta sonunda hiç bir değişiklik olmadı. Aynı doktora yeniden gittim. Korkulacak bir şey olmadığını, nerisona ile fucidin kremlerini karıştırıp 4 hafta daha kullanmamı söyledi. 4 hafta sonuda da durumda bir değişim olmadı. Bu sefer başka bir doktora gittim. O da HPV'ye benzemediğini söyleyip, kullandığım kremleri kesmemi ve fito adlı bir kremi 15 gün kullanmamı, sonrasında da bir 15 gün daha dermatop ve fucidin kremlerini kullanmamı söyledi.
Tüm bu sürelerin sonunda 14-15 hafta geçmiş oldu ancak durumda halen bir değişiklik bulunmuyor. 4 ay öncesinde hiç bir şekilde orada bulunmadığına emin olduğum kabartılar geçmiyor. Her iki doktor da mantar ya da HPV olmadığını düşünüyor. Ancak ne olduğunu da söylemiyorlar. Benim içim bir türlü rahat etmiyor. Acaba HPV yada mantar değilse bu geçmeyen kabartılar nedir? Bu durumda ne yapmak gerekir?

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline suzzyy İd:273  Eklenme/Güncelleme Trh : 07.05.2013   

toplam0giriş
Üye No: 854
Üye Oluşu:
07.05.2013
Son Giriş:
7.5.2013 12:36:35
Konu  : 0
Hpv nedir, hpv nasıl bulaşır

HPV bulaştı…bundan yaklasık 3ay once tanıstım hpv ve genıtal sıgılle hıc tahmın edemeden arkadaşımın doktoruna gittim ve gıttgımde doktordan ogrendım mıkrop kapmısım, virüs gibi bir şey dedi..hemen almamız lazım dedı korkudan arastırmadan beklemeden aldırdım ayrıntılı konustumuzda cınsel yolla bulasan bırsey oldugunu..ama boyle bır temas boyle bısey olmazı zaten bakıreyım o da amelıyat esnasında farkettı bakıre oldugumu zaten sıgıl vajınaya yakın bır yerede degıl daha yukarılarda o sıralarda ınternetten arastırıyorum karsıma hep cınsel yolla bulasan hastalık dıye cıkıyor psıkoljım bozuluyor bu lanet bana ozaman nasıl bulastı dıye?epılasyonu dışarda yaptırıyorum ordan olabılır mı havuzdan olabılır mı yada klozetten vs vas dusunuyorum kafayı yıyecem en kotusu de kendımı 2.sınıf hıssetmem evlenemeyecegım cocuk doguramayacagım belkı kanser olacagım...gardasıl dıye ası vurdurdum etkısı olmama ıhtımalıne bıle hem de 2ay arayla 2doz ve lanet olası gecen cumartesı yıne bas gosterdı doktora gıttım nuksetmıs zaten 3aydır aklımdan cıkmadan yasıyodu , doktor çok ilgisiz davrandı
doktor nevra hanım siğil tedavivisi için sizden hep bahsediliyor. size gelip muayene olmak istiyorum. bana hpv teşhisi kondu. muayene ücretini ve hpv tedavisi ücretlerini öğrenmek istiyorum.
HPV nedir. beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Size tedaviye Samsun dan geleceğim. iyi günler

------------------------------------------------------------------------------------------

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 112 Bugün Çoğul 146 Toplam Tekil 499663 Toplam Çoğul 1755154 Ip No: 3.136.154.103
Gynecologist İstanbul