Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline samson Eklenme/Güncelleme Trh : 12.06.2013  Toplam Okunma : 5007  Bugün : 1  

toplam1giriş
Üye No: 895
Üye Oluşu:
12.06.2013
Son Giriş:
12.6.2013 16:20:00
Konu  : 1
Penis başında siğil çıktı galiba..

Penis başında siğil çıktı galiba 20 gün öce fark ettim. Penis baş kısmında çepeçevre küçük küçük siğiller çıktı gibi geldi. İnternetten genital siğil resimleri aradım benimkilere hem benzeyen siğil resimleri hem de banzemeyen siğil resimleri vardı. kafam karıştı. Adana da özel hastaneye gittim. Doktor önce normal dedi, ben acaba siğil olabilir mi deyince galiba siğil olabilir dedi. Anlamadı gitti, ben söyemesem doktora değil diyecek, ben şüphelendim deyince o da siğil galiba dedi. Siğil galiba diye bir şey olur mu kardeşim Ya bunlar HPV siğilidir yada değildir. Hasta ne derse o mu olacak. Aklım karışık.Penis başında siğil çıkan arkadaşlar var mı acaba. ne yapmalıyım bilmiyorum, uykularım kaçtı, nişanlıma da söyleyemiyorum durumu.

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 2 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline gezgin İd:332  Eklenme/Güncelleme Trh : 12.06.2013   

toplam0giriş
Üye No: 896
Üye Oluşu:
12.06.2013
Son Giriş:
12.6.2013 18:17:27
Konu  : 0
Çok eşlilik hpv virüsü için risk

HPV virüsü hastalığı hakkında çok şeyler duymaya başladım.Çok yaygın anlaşılan.Çok eşlilik HPV için maalesef risk, her şeyden önce geçmiş olsun ve sakin ol o kadar telaşe edilecek birşey değil hpv rahatsızlığınİşyerinden yakın bir arkadaşımda ciddi boyutta oldu bu durum.Tüm penisinin üstü ve makata kadar siğil çıkmıştı, yaklaşık 200 tane , hemde 1 ayda çıktı. Fakat onda kolesterol yükseklği vardı herhalde bağışıklığını bu kolesterol düşürdü.Bizzat beraber gittik doktora, doktorun söylediğine göre ondaki ileri safada sarmış bir vakaydı. HPV li arkadaşımın hayatı kabusa dönmüştü, hatta işte bile tam çalışamıyordu tam depresyonda idi.HPV konusunda Uzman Doktorun açıklaması evet cinsel yolla bulaşan bir hastalık dedi.Uzun zaman önce virüs vücuda girip,vücudun stresli bir anı ndada çıkabiliyormuş.Erkeklerde çok ciddi bir sorun oluşturmamakla birlikte)kadınlarda rahim ağızı kanserine maalesef sebep verebiliyormuş.Erkekler HPV taşıyıcı olabiliyormuş.Arkadaşımdakileri lazerle bir seansta yaktılar.Epey yanık yerleri oldu. Lokal uyuşturdular.Sonra yanık merhem verdi doktor ve şuanda bir sorunu yok,aynı tedaviyi vajinada siğil olan eşinede uyguladılar. Konuda uzman iyi bir hpv den anlayan doktor bul doğru bir şekilde eğer bu penisindekiler siğilse müdahele ederler.HPV konusu nu bence bu kadar büyütüp,kendini üzmeye, erkelerde HPV bir şey yapmazmış, ciddi anlamda tabi. Ama kız arkadaşını bilgilendir çünkü ona bulaştırısan bu çok pis bir durum olur, hiçbir erkeğe de bu şekilde habersizce bulaştırmak yakışmaz…

------------------------------------------------------------------------------------------

offline beypazarikurusu İd:357  Eklenme/Güncelleme Trh : 03.07.2013   

toplam29giriş
Üye No: 909
Üye Oluşu:
01.07.2013
Son Giriş:
15.2.2015 14:48:10
Konu  : 3
Hpv ,başarısız tedavi

adanada hastaneye gittim bende . cild doktoru sanrm hanımdı. gerçekten ya bilgisiz bir doktor yada insanları başndan savyor .sen göster ben dondurcam diyip görebildiğimz yerleri dondurdk. eve geldğimde başka yerlerde oldğnu gördüm şok oldum . 15 gün sonra tekrar gel dedi ama gitmedim

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 126 Bugün Çoğul 203 Toplam Tekil 500416 Toplam Çoğul 1756684 Ip No: 52.14.130.13
Gynecologist İstanbul