Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline üniversiteli Eklenme/Güncelleme Trh : 07.05.2014  Toplam Okunma : 3694  Bugün : 1  

toplam29giriş
Üye No: 1016
Üye Oluşu:
08.03.2014
Son Giriş:
5.6.2015 11:27:08
Konu  : 4
Hpv teşhisi kondu, penisin baş kısmıda siğil olıştu..

Bana 1 ay önce hpv teşhisi kondu birinci sorum bazı kaynaklarda hpv ortalama 1-2 yıl içinde vücutan atılır diyor bu doğrumu.Bazı fırm sitelerinde bazı erkkeler mikro chip testiyle bir kaç kez negatif almış bu atıldığına kanıt olabilir mi?Ben cinsel teması sırasın genital bölge temizliğini yapmamıştım bu hpv ganiş alana yayılmasını engelemiş olabilir mi bende sadece penisin baş kısmında bir tane siğil oluştu.Ben üniversite öğrencisi olduğum için tedavi ve testleri için aşırı masraf yapamıyorum şuana kadar testi olmadım ama beslenmeme ve sağlığıma dikat etmeye çalışıyorum doğla yola hpv vücutan atabilir miyim? Doktor Nevra Hanım, bu site ona mı ait.

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 6 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:438  Eklenme/Güncelleme Trh : 07.05.2014   

toplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriş
Üye No: 19
Üye Oluşu:
27.09.2005
Son Giriş:
3.11.2015 13:44:47
Konu  : 2
Hpv siz yaşam

Artık bir çok bu konuda uzman uluslararası otör HPV nin vücuttan atıldığını iddia etmekte. Burada ne kadar süre içinde atılacağı kadar bu süre zarfında özellikle kadınlara bir rahim ağzı kanseri riski gibi bir sorun oluşturup oluşturmayacağı da önemli. Atılma süresi; kişinin yaşı ( maalesef HPV nin etkisi yaş ile ters orantılı, gençlerde daha agresif ve inatçı olabiliyor), bağışıklık sistemi ve Virüsün tipine bağlı. Zaman kaybetmeden bir hekime başvur ve tedavine başla... Tedavi kadar tabii ki takip ve partnerini de bu konuda bilgilendirmen, aşı ve korunması hakkında önlem almanız da çok önemli. Bu forum ve ilgili site Dr.Nevra Topalismailoğlu ve çalışma arkadaşları tarafından yönetilmekte...

------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.genitalsigil.org  

offline üniversiteli İd:439  Eklenme/Güncelleme Trh : 07.05.2014   

toplam29giriş
Üye Oluşu:
08.03.2014
Son Giriş:
Hpv atılır deniyor, doğal yolla atılır mı

Devlet hastahanesinde tedavi oluyorum zaten ama ilaç desteği almıyorum bu doğal yola atılır mı yoksa ilaç takviyesine ihtiyaç var mı?bazı ilaçlı ve tedavisiyle bir kaç yılda neğatif sonuç aldığını söyleniyor ve vücutan atılır diyor .

offline üniversiteli İd:440  Eklenme/Güncelleme Trh : 07.05.2014   

toplam29giriş
Üye Oluşu:
08.03.2014
Son Giriş:
Hpv micro chip testi nedir

ankara numune hastahanesinde tedavi oluyorum 6 aydır cinsel münasebeten uzak duruyorum elimden geldikçe her şeye dikat ediyorum o kişiye haber verdim..Mikro chip testi için ne düşünüyorsunuz sürüntüyle hpv testinin güvenirliği nedir.

offline eczaacii İd:441  Eklenme/Güncelleme Trh : 07.05.2014   

toplam21giriş
Üye No: 757
Üye Oluşu:
08.11.2012
Son Giriş:
31.10.2015 15:51:56
Konu  : 0
Hpv free oldum. bende hpv bitti..

5 yıldır siğil çıkmadı, eşimin smear testi ve tüm muayeneleri 4 yıldır normal,üzerine 2 yıl önce de bir doğum yaptı ve sağlıklı bir oğlumuz var... Evet ben de uzun süre HPv den çektim, HPv bitmesine rağmen hala aklım ONDA..acaba bu yaramaz hpv bana ve eşime bir oyunu oynar mı diye soruyorum.. fakat yok artık bitti ve ben de buna inanıyorum. yabancıları deyimi ile HPV FREE oldum. Sakın mücadeleyi bırakma, bitecek, siğil çıkmasına izin verme, bağışıklığını güçlü tut, iyi birhekime muayene ol. Asıl önemlisi kadınlarımız. Benim eşinde benim sebep olduğum HPV nedeni ile rahim ağzında hpv virüsüne bağlı ciddi hücre değişikliği oldu, 4 yıl önc sağ olsun dr nevra hanım tedavi etti, hala kendisine müteşekkiriz, 4 yıldır ne HPv ne hücre değişikliğ yok, fakat buna rağmen eşim 6 ayda bir il dışı da olsa doktor nevra hanıma kontrole gitmekte. Moralini bozma, bitecek... buan inan fakat bağışıklık.. bağışıklık... bağışıklık... unutma..

offline üniversiteli İd:447  Eklenme/Güncelleme Trh : 08.05.2014   

toplam29giriş
Üye Oluşu:
08.03.2014
Son Giriş:
Hpv krem tedavisi

sağol zaten elimden başka gelen bir şeyde yok bugün doktora gitim ben ankara numune araştırma hastahanesinde kontrolle gidiyorum eğitim hastahanesi olduğu için hep farklı doktor karşıma geliyor bugünkü doktorum lezyonun hpv ye ne renk nede şekil olarak benzemedğini söyledi bir krem verdi ve haftaya tekrar gelmemi söyledi.

offline üniversiteli İd:448  Eklenme/Güncelleme Trh : 10.05.2014   

toplam29giriş
Üye Oluşu:
08.03.2014
Son Giriş:
Yalnış hpv teşhisi mi?

İkinici kontrolüne gitimde ankara numune araştırma bölümüdeki dermotolok bendeki lezyonun rebk ve şekil olarak hpv ye benzemediği söyledi daha sonra Ankara araştırma hastahanesine gitim ordaki doktorda aynısı söyledi.Bende ilk çıkan lezyon dondurulup dşmüştü aynı yerde, aynı şekilde, büyüklükte yeniden çıktı doktorlar bunun hpv olamdığını söylediler.1.SORUM HPV AYNI YERDE, AYNI BÜYÜKLÜKTE VE ŞEKİLDE ÇIKARMI BENDEKİ ÇOK KÜÇÜK DOKTORLAR ÇOK ZOR GÖRDÜ BEN ELİMLE GÖSTERMEK ZORUNDA KALDIM.2.TEŞHİS YANLIŞ OLABİLİR Mİ HPV NİN YA BÜYÜKLÜK OLARAK BÜYÜMESİ YADA YAYILMASI GERKMEZMİYDİ BENDE HİÇ BİRİ OLMADI.3.HPV tesitine güven olmaz dediniz napmalıyım.

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 125 Bugün Çoğul 205 Toplam Tekil 497108 Toplam Çoğul 1749814 Ip No: 44.212.94.2
Gynecologist İstanbul