Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline tanercan Eklenme/Güncelleme Trh : 12.12.2015  Toplam Okunma : 771  Bugün : 1  

toplam0giriş
Üye No: 1235
Üye Oluşu:
12.12.2015
Son Giriş:
12.12.2015 00:40:05
Konu  : 1
Hpv

Değerli arkadaşlar hpv, nedenleri, yaşananlar ve çözümlere yönelik cümle kurma ihtiyacı hissettiğim için yazıyorum bende... Çünkü bu hastalığa yakalandığını yeni öğrenen arkadaşların tecrübe sahiplerinin yazılarına çok ihtiyacı var....

Öncelikle bende bu rahatsızlığa yakalandım.... Şu an gayet iyi gidiyor.... belirli kremler kullandım, bitkisel tedavi ve bilimsel cerrahi müdehale geçirdim....
1) Tedavimi ankarada özel bir hastanede yaptırdım ve kurtuldum diyebilirim....
2) Doktorum gerçekten bilgili birisi ve lazerle yakma yöntemini uyguladı.... Bilsem ilk gün giderdim....
3) Doktorumun benimle paylaştıklarını sizlerle paylaşmak istiyorum.... Bu hastalık %80 cinsel yolla bulaşır.... Hpv lilerle el bile sıkışmayın.... Babada annede varsa oğlunda kızındada olur.... Elinde vs siğil gördüğünüz herkesten çekinin pislikten değil cinselliten oluyor ve bulaşıcı.... Hamam ve otel odalarıda diğer bulaşma şekilleri...
4) Ülkemizdeki erkeklerin %55 i hpv taşıyıcısı ve bunların birçoğunda bu illet ortaya çıkmış fakat doktora gitmiyorlar....
5) Biseksüel yaşam hpv nin en büyük yayılımını sağlayan olaydır.... Delikanlı geçinsede ülkemizdeki erkeklerin %30 a yakını biseksüelmiş ve çocukluktan itibaren yaygınmış.... Bisex yada gay arkadaşlar oral sex yaptığınız kişiye dikkat edin gırtlak kanseri yapıyormuş.... oran çok yüksek...
6) Arkadan ilişki yapan tüm erkeklerde peniste hpv muhakkak çıkıyormuş.... Hak yolundan ayrılmayın b..k yolu erkeği bozuyor....
7) aldara kremi test yaptırmadan sakın kullanmayın ters tepki yapıp çoğaltabiliyormuş.... ayrıca şu sirke vs kendinizi kandırırsınız....
8) Hpv yi anlar anlamaz direkt olarak yaktırın.... tekrar ettiğinde yine yaktırın.... Eğer ahlaklı bir kadın rahim ağzı kanseri oluyorsa eşi aldatıyor demektir... eğer ahlaklı bir erkek hpv olduysa karısı çok eşli demektir... Eğer her ikiside ahlaklı ise işleri gereği otelde çok konaklıyorlar yada hamama çok gidiyorlar demektir....
9) Ve erkek arkadaşlar bu bir sağlık utanılacak birşey yok testis penis ve etek bölümüne muhakkak lazer epilasyon yaptırın.... jilet tüy dökücü krem vs kullanmayın.... Aleti fazla yaralamayın... Birde oral sex... Ağız enzimleri bu virüsün güçlenmesini ve köklenmesini sağlıyor sakın sakın uzak durun....
10) Doktorumun söylediği şey eşinizle bile çocuk düşündüğünüz dönem hariç sürekli korunun cinsellik bir sağlıktır ama kan yürüyünce alete kafanız basmıyor diyor.... :)
11) Lazerle yaktırırken pek acı hissetmiyorsunuz yaralar bir haftada düşüyor.... Sürekli ereksiyon olduğumuz için genleş daral çabuk iyileşiyor bir ayda hiç birşey kalmıyor....
12)Bünyeyi korumak önemli... bağışıklığı güçlendirin....
13) Korkmayın cesur olun tedaviye hemen başlayın.... Çekinmeyin kimseden millet tuhaf bakabilir anlattığınızda nedeni anam benim alettekide bu diye düşünüyorlar.... :) çoğu insanda olduğu için sıkıntı yok....
14) Kurtulmak elbette zor ama bilime güvenin sabun sirke sakız saçma sapan şeyler denemeyin.... eğer bu yazıyı okuyupta hala hpv olmamışsanız yarın gidip alet ve çevresine lazer epilasyon yaptırın... İnanın çok önemli kılda keramet yok.... Kıl kökleri bunların yerleşme alanı....
15) Aklıma gelenleri yazacağım sizde aklınıza takılanı lütfen sorun....

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konu hakkında cevap yazılmadı...

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv 18 offline ozge111
  Hpv tiplemesi offline StepStep
  Peniste sivilce ? offline Codseus
  Kurtuldum offline yasaklim
  Siğilmi değilmi .??? offline Siğill
  Sirke ile sigil tedavisi offline sosti
  Hpv offline tanercan
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bağışıklık offline Heri
  Kurtuldum offline yasaklim
  Evet bende tekrar etti offline yasaklim
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
  Sigil ilaci offline Stgt
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 1 Aktif Üye Üye Sayımız 1026
Bugün Tekil 100 Bugün Çoğul 130 Toplam Tekil 350145 Toplam Çoğul 1287290 Ip No: 54.224.50.28