Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline hpv korkusu Eklenme/Güncelleme Trh : 12.4.2016  Toplam Okunma : 1046  Bugün : 6  

toplam1giriş
Üye No: 1274
Üye Oluşu:
12.4.2016
Son Giriş:
12.4.2016 21:17:27
Konu  : 1
Çok korkuyorum lütfen bana yardım edinn

Öncelikle herkese acil şifalar diliyorum umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Arkadaşlar ben bir hata yaptım bir bayanla birlikte olmadan önce bayan bana bundan 1 sene önce hpvli olduğunu ve siğillerini yaktırdığını ve 1 yıldır siğillerinin çıkmadığını söyledi bana geçmesini istemediğini söyledi. Bende prazervatif(extra koruma) ile kasıklar ve genital bölgemi karşı tene hiçbir şekilde temas ettirmeden ilişkiye girmiş bulundum. cinsel bölgelerimiz, genital bölgelerimiz birbirine temas etmedi. Oral sex gerçekleşti fakat siğillerin ağzında hiç çıkmadığını söyledi. birde benim elimde küçük bir sıyrık vardı. Elim bayanın genital bölgesiyle temas etti. Bana bulaşma olasılığı nedir? bir kaç arastırma yaptım tam sorularımın karsılıgını bulamadım, çok merak ediyorum ve korkuyorum lütfen bana yardım edinn... :( :-[ :-[

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline mira İd:566  Eklenme/Güncelleme Trh : 16.4.2016   

toplam3giriş
Üye No: 985
Üye Oluşu:
23.01.2014
Son Giriş:
21.4.2016 21:36:13
Konu  : 0
Hpv elden bulaşmaz korkma

okuduğum kadarı ile hpv elden bulaşmaz, cinsel bölgenin yakın teması gerekir, prezervatif cşnsel hpv ye koruma sağlamaz diye de biliyorum. hpv yazısı;
HPV infeksiyonun vücuda girişi çoğu zaman sürtünmeye mecbur travmatize olmuş hasar görmüş ten aracılığı ile gerçekleşir.
Prezervatif kullanması geçişi 1 miktarda azaltsa de HPV ve siğilin bulaşmasını engellemede yüzde yüz koruyucu değildir.
Cinsellik esnasında hanım ve adamın çarpışan bölgelerinde, travma akıbeti ciltte meydana gelebilecek mikroskopik yırtıklar HPVnin geçişi için zemin hazırlayacaktır
Cinsel temas ve Seksüel birlikteliğin sertliği, travmanın derecesini tespit edici unsur olduğundan HPV nin bulaşması ile bile sağlıklı orantılı gerçekleşmektedir.....

------------------------------------------------------------------------------------------

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv liyim ama tipimi bilmiyorum acil yardım offline Tırsıkvaka
  Çok korkuyorum lütfen bana yardım edinn offline hpv korkusu
  Eşcinselde genital siğil nasıl anlaşılır offline cappucino
  Hpv, yardım edin offline Efe2626
  Hpv 18 offline ozge111
  Hpv tiplemesi offline StepStep
  Peniste sivilce ? offline Codseus
  Kurtuldum offline yasaklim
  Siğilmi değilmi .??? offline Siğill
  Sirke ile sigil tedavisi offline sosti
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Cinsel bölgede sivilce olursa kork offline mira
  Makattan hpv testi yaptır offline mira
  Hpv elden bulaşmaz korkma offline mira
  Hpv den nasıl kurtulunur offline canakkalemm17
  Molluskum offline hpv korkusu
  En iyi genital siğil tedavisi offline maktuna
  Hpv bilgilendirme offline maktuna
  Peniste sivilce,et beni, siğil kurcalama.. offline eczaacii
  Cinsel bölgede siğil offline eczaacii
  Hpv vücuttan atılır offline eczaacii
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye Üye Sayımız 1043
Bugün Tekil 142 Bugün Çoğul 970 Toplam Tekil 48756 Toplam Çoğul 133821 Ip No: 52.91.245.237