Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline hatayli Eklenme/Güncelleme Trh : 25.02.2014  Toplam Okunma : 1497  Bugün : 1  

toplam0giriş
Üye No: 1009
Üye Oluşu:
25.02.2014
Son Giriş:
25.2.2014 00:18:58
Konu  : 1
Hpvye cozum arayanlar burayaa!!!!

Arkadaslar evde kendi kendinize tedavi edebilceginiz bir hastalik bence neyse fazla uzatmaya gerek yok gidin bir markete elma sirkesi pamuk ve yara bandi alin aksam yatmadan once pamugu iyice sirkele bol kepcesinden:) sigilin ustune koy yapistir parca parca sirkeli pamuk koyabilirsiniz ama onemli olan iyice ustunde sıkı durmasi onun icin bir tane daracik bir kilot giyin pamuklari iyice siksin ve uyuyun sabah uyanir uyanmaz. Iyice genital bolgeyi yikayin yikamayi sakin unutma! 5 gun 5 gece dene ve sigillerin siyahlasip dustugunu goreceksin deneyin ve gorun arkadaslar ben cok aci cektim bunlari yok edene kadar tekrar cikarsa tekrar sirkeyi uygulamaya dewam edin inatci olun. Sirkeli gunler dilerim :).bir duaniz yeter gecmis olsun herkese

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konu hakkında cevap yazılmadı...

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 195 Bugün Çoğul 368 Toplam Tekil 496981 Toplam Çoğul 1749604 Ip No: 3.81.221.121
Gynecologist İstanbul