Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline selmira Eklenme/Güncelleme Trh : 25.12.2009  Toplam Okunma : 5664  Bugün : 3  

toplam87giriş
Üye No: 274
Üye Oluşu:
16.09.2009
Son Giriş:
27.4.2011 13:41:20
Konu  : 5
Hpv oldugumu nasıl soylerım

merhabalar erkek arkadasımıza hpv oldugumu korkutmadan nasıl soylerım.yakaın bı zamanda tıp testı yaptırcam tıp testı sonuclarını beklıyeyyımmı beklemıyyeyımmı bırde sıgıl yokken tıp testı bellı olurmu?

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 4 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline sisu İd:122  Eklenme/Güncelleme Trh : 29.12.2009   

toplam4giriş
Üye No: 376
Üye Oluşu:
20.12.2009
Son Giriş:
4.1.2010 01:49:10
Konu  : 0
İyi bir sınav

ona en kısa zamanda söyleyerek hem onunda önlem almasını sağlarsın hemde hayatta nereye kadar yanında nereden sonra karşındaymış görürsün. 1 yıllık bir ilişkim var ve onu yeni tanıdıgım dönemde teşhis konuldu,en başından itibaren siğillerin ne olduğunu anlamaya beraber çalıştık ve konuya neden varlar die deil nasıl tedavi edilirler die yaklaştı.

------------------------------------------------------------------------------------------

offline martin İd:125  Eklenme/Güncelleme Trh : 29.12.2009   

toplam0giriş
Üye No: 390
Üye Oluşu:
29.12.2009
Son Giriş:
29.12.2009 23:16:49
Biraz cesaret, ben hpv yi yendim

ben almanyada yasiyorum, daha once sigil tedavisi gormustum, 1 kez tekrarladi Frankfurtta 1 yil once yaktilar sonra cikmadi fakat doktorum universitede profesor kendisi, sigil cikmamasina ragmen 3 yil daha benim bunu bulastirabilecegimi ve bu ortalama 3 yil sonunda kendime dikkat edersem hpv organizmasinin kesinlikle atilacagini soyledi. 3 ay once nisanlandin , nisanlimla hic cinsel temasim olmadi haftaya doktordan radevu aldik bu hpv organizmasinin asisini nisanlima yaptiracagiz, asilar tamamlanmadan iliskiye girmeyegim. Kendisine hastaligimi soyledim anlayisla karsiladi. Biraz vesur ol hastaligini soyle ve onlem al baskasina zarar verme.

offline karanlık İd:242  Eklenme/Güncelleme Trh : 26.10.2012   

toplam1giriş
Üye No: 747
Üye Oluşu:
17.10.2012
Son Giriş:
26.10.2012 04:06:59
Hpv virüsü sadece cinsel yolla bulaşmıyor

YAZIN MALESEF ASRIN HATASINI YAPTIM GENİTAL BÖLGESMİ TEMİZLEDİM AMA TAHRİS ETTİM VE DENİZE GİTTİM VE BENZİN İSTASYONUN TÜVALETİNİ KULLANDIM KLOZETDİ İÇİDEKİ SU GENİTİTAL BÖLGEME BAYA SIÇRADI FARKINDAYDIM ORDA TAHRİS VARDI VE YAZIK Kİ 3 AY SONRA SİGİLLER ÇIKDI BİLMİYORDUM GEÇER DİYE DÜŞÜNDÜM ÖNEMSEMEDİM TEKRAR TEMİZLİK YAPARKEN KANADI BUNLAR NORMAL DERİDE DE TAHRİS OLUNCA HIZLA YAYILDI VE SONUÇDA YAKTIRDIM SEMAR TESTİ TEMİZ ÇIKDI AMA 1 HAFTA VE HALA ARAŞTIRIYORUM BAKİRE KIZ ARKADAŞIMDA DA ÇIKDI BEN EVLİYİM CİNSEL SE BAKİREDE HİÇ ERKEKLE ÖPÜŞMEYEN BİRİNDE NASIL ÇIKAR BİLİYORUM UZUN OLDU AMA SİZLERDEN RİCAM BU VİRÜSÜ ALAN KADINLARA HER GÜN BAŞKA BİRİYLE YATAN BİRİ GİBİ BAKILMASIN EŞİMDE YOK AMA BENDE VAR EŞİMDEN BAŞKA BİRİ DE YOK Kİ BENDE SUCU ONA ATAYIMMM İGNE OLSAM FAYDASI OLURMU

offline yasaklim İd:553  Eklenme/Güncelleme Trh : 26.01.2016   

toplam13giriş
Üye No: 1246
Üye Oluşu:
26.01.2016
Son Giriş:
18.2.2016 17:05:43
Konu  : 1
Kurtuldum

Bencevtip testine hiç gerek yok

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv 18 offline ozge111
  Hpv tiplemesi offline StepStep
  Peniste sivilce ? offline Codseus
  Kurtuldum offline yasaklim
  Siğilmi değilmi .??? offline Siğill
  Sirke ile sigil tedavisi offline sosti
  Hpv offline tanercan
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Bağışıklık offline Heri
  Kurtuldum offline yasaklim
  Evet bende tekrar etti offline yasaklim
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
  Sigil ilaci offline Stgt
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 4 Aktif Üye Üye Sayımız 1026
Bugün Tekil 139 Bugün Çoğul 280 Toplam Tekil 376693 Toplam Çoğul 1359098 Ip No: 54.91.38.173