Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Rahim Ağzı Kanse..  B- Penis Kanseri..  C- Anüs Ve Boğaz Ka.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline sosti Eklenme/Güncelleme Trh : 24.12.2015  Toplam Okunma : 2941  Bugün : 13  

toplam1giriş
Üye No: 1237
Üye Oluşu:
24.12.2015
Son Giriş:
24.12.2015 10:48:19
Konu  : 1
Sirke ile sigil tedavisi

Öncelikle herkeze gecmis olsun
Suan yazcaklarimi okuyup uyguladiginizda sizden tek istedigim bir allah razı olsun demeniz
Arkadaslar bu sigil denilen hpv hastaligi bende 3 4 aydir var inanin
Piskolojim bozuldu gercekten agladigim oldu
Yaşım genc daha bu hastalik neden diye gercekten ruh hastasi oldum
Gecem gunduzum birbirine girdi ne geceleri uyuyabiliyor nede gunduz iste dogru duzgun calisabiliyordum
Cunku sigilden baska bsey dusundgum yoktu
Ve utanarak cekinerek gittim hastaneye devlet hastanesine gitmedim
Benim dusuncem devlet hastanesine gitsem biri diycek sivilce biri diycek et beni oppp ordan biri kis diycek parcaliycaklar beni diye gitmedim devlet hastanesine
Kendi kendime dedim elli lira fazla veririm ozel hastneye giderim ve gittim abi ben nerden gittim ozele
Gittigim doktor genel cerrah hemen yakicaz dedi
Bende tamam dedim 500tl ye yakma islemi ile amelyat oldum ve doktorum yani o kasap asiminel diye bir ilac verdi ve kurtuldum sandim
Ve aradan bir hafta gecmeden tekrar cikti ayiptir soylemesi bnde hem onde hem makatta cikti
Cok arastirdim cok sey denedim kantaron sipreyi bile denedim hic bir sey sonuc vermedi ve
Son denemem elma sirkesiydi!!!!!!!!
Arkadaslar deneyin sonuc mukemmel ötesi ne ilaci beee ne ameliyati abi tek kelime elma sirkesi
Uc gun suruyor tedavi sifir sigil hepsi dokuldu kurtuldum allaha sukur cikmiyorda penis bolgemde hic kalmadi makat bolgemde bir kac tane var
Simdi o bolgeyede sirke uyguluyorum

Tedavisi
Yatmadan once sigilin uzerine ufak bir pamuk bir tutam kadar yani
Pamuga sirke dokun
Ve sirkeli pamugu sigilin uzerine koyup yara bandyla bantlayin
Sabaha kadar kalsin o orda sabah uyaninca yikayin bolgeyi ve kurulayin
Bu islemi uc gece yatmadan once yapin.

Etkileri
Ilk sabah pamugu cikardiginizda sigil kar tanesi gibi beyaz olucak
Ikinci gun veya o gun kararicak
Ucuncu gun sertlesecek ve dusecek
Ve sigilin dustugu bolgede nokta kadar iz kalmyacak

Yan etkisi
Arkadasim yalan yok tene gore ufaktan yanma oluyor
Uc dort gunden fazla uygulandiginda tahris te oluyor ama skinti yok bir gunde geciyor rahris olan bolge

Bu kezzap degil arkadaslar deneyin sonucu gorun ben sadece bu siteye sizlere faydali olabilmek icin uye oldum yemin ederim
Sunu unutmayin elma sirkesini aktardan alin iyisini kullanin dogal olanini alin gececek
Benim gibi ilk bastaki gibi kasabın birine yaktirmayin kendnzi bir ton para verip

Arkadaslar allah hepinize acil sifalar versin hepinize gecmis olsun sakin kendinizi uzmeyin kafaya takilacak birsey yok okadar emin konusuyorum
Bana guvenin ve elma sirkesini kesinlikle deneyin....

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline dertküpü İd:555  Eklenme/Güncelleme Trh : 26.02.2016   

toplam1giriş
Üye No: 1264
Üye Oluşu:
26.02.2016
Son Giriş:
3.3.2016 12:17:05
Konu  : 0
Sirke ile sigil tedavisine ek bilgi...

bu konudan magdur herkese gecmiş olsun oncelikle...Bir cok arkadas deneyimlerini paylaşıyor bu konuda.Ben de yasadıklarımı paylaşmak istiyorum umarım sizler için de bir secenek olur...

Bir yıldan uzun bir süredir magdurum bu durumdan...İlk kez 2014 yılının son gunu yani yılbası gunu farkettim penisimin uzerindeki siğili...daha sonra vücuttaki benlerden oldugunu dusunerek dermatologa gittim ve bunun genital siğil oldugunu öğrendim...İlk kez orada yakma suretiyle müdahale edildi ancak tamamen temizlenememiş ki tekrarladı.2015 in agustos undan başlayarak 4-5 seans ta sıvı azot ile yakma uygulandı.Ancak her müdahaleden sonra yeni siğiller gelişiyordu.bu tedavi sürecinde internetten araştırma yaparken youtube ingilizce bir yayında beyaz sirke (white vinegar) ile tedaviyi gordum ve eşime tanıtım amaçlı verilmiş olan sirkeyi kullanmaya başladım...Sonuclarından da emin olmadan burada paylaşmak istemedim...

uygulamayı şoyle yaptım.Günde 1-2 saat arası pamugun üzerine damlatarak ilgili bölgenin üzerinde tuttum...Bunu 3 gun üstüste ayni surede (1-2 saat kadar)yaptıgınızda biraz yanma hissi yaşamakla beraber hemen beyazlamaya daha sonra da karararak sertleşmeye ve dökülmeye başlıyor.İz kalmıyor ve psikolojiniz de düzeliyor sonuç almaya başladıgınızda...Ayni zamanda bağışıklık sistemini güçlendirmek adına IMITOR kullanıyorum...bir kür de D-VİT ampulu kırarak ekmeğin üzerine damlatarak oral yoldan aldım.(haftada 1 kez olmak üzere 3 haftalık bir kür uyguladı doktorum)

Beyaz sirkenin bizzat olumlu sonuçlarını gören bir HPV magduru olarak deneyebileceginiz en pratik en az sancılı olumlu sonuçları olan bir materyal olması sebebiyle tavsiye ediyorum...

Herkese saglıklı günler diliyorum...

------------------------------------------------------------------------------------------

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv liyim ama tipimi bilmiyorum acil yardım offline Tırsıkvaka
  Çok korkuyorum lütfen bana yardım edinn offline hpv korkusu
  Eşcinselde genital siğil nasıl anlaşılır offline cappucino
  Hpv, yardım edin offline Efe2626
  Hpv 18 offline ozge111
  Hpv tiplemesi offline StepStep
  Peniste sivilce ? offline Codseus
  Kurtuldum offline yasaklim
  Siğilmi değilmi .??? offline Siğill
  Sirke ile sigil tedavisi offline sosti
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Cinsel bölgede sivilce olursa kork offline mira
  Makattan hpv testi yaptır offline mira
  Hpv elden bulaşmaz korkma offline mira
  Hpv den nasıl kurtulunur offline canakkalemm17
  Molluskum offline hpv korkusu
  En iyi genital siğil tedavisi offline maktuna
  Hpv bilgilendirme offline maktuna
  Peniste sivilce,et beni, siğil kurcalama.. offline eczaacii
  Cinsel bölgede siğil offline eczaacii
  Hpv vücuttan atılır offline eczaacii
Üye İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 1 Aktif Üye Üye Sayımız 1043
Bugün Tekil 142 Bugün Çoğul 979 Toplam Tekil 48756 Toplam Çoğul 133830 Ip No: 52.91.245.237