HPV Forum, Genital Siğil Forum Sayfası...Hoşgeldiniz...genitalsigil.org
 Kullanıcı Adı Şifreniz   Üye Ol | Unuttum | Aktivasyon Emaili Gelmedi
 Forum Ana Sayfa | Siteye Dönüş | Forum Haritası

A- Genital Herpes..  B- Molloskum Kontag..  C- AİDS Hastalığı.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline burak07 Eklenme/Güncelleme Trh : 30.10.2009  Toplam Okunma : 4423  Bugün : 2

toplam5giriş
Üye No: 295
Üye Oluşu:
12.10.2009
Son Giriş:
04.11.2009 20:06:05
Konu  : 2
Tedavim iyi gidiyor [2] :) .. fakat ??

öncelikle yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım .... tedavım ıyı gıdıyor nerdeyse kurtuldum sayılır.yaklasık 4 aydır tedavı oluyorum ve her gecen gun bıttını ve artık gozle gorunmeyecek kadark kuculdunu azaldıgını gozluyorum bu haftakı konturolde hıc aktıf lezyon bulunmadı ve doktorumun 1 ay ıcınde tamamen bıtırecegını umdugunu soyledi ... sizden su konuda yardım ıstıyorum .... insallah bu hastalıkdan kurtuldugumda ,nekadar bır sure ıcınde normal cınsel hayatıma donebılırım, yani ne kadar bir sure beklemelıyım ??? yardımlarınız ıcın tesekkur ederım :D :D SAYGILAR

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu üyeye mesaj yaz

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:58  Eklenme/Güncelleme Trh : 02.11.2009

toplam768giriştoplam768giriştoplam768giriştoplam768giriştoplam768giriştoplam768giriştoplam768giriş
Üye No: 19
Üye Oluşu:
27.09.2005
Son Giriş:
23.07.2014 19:47:42
Prezervatif korumaz..

Lezyonlar iyileştikten ve ortalama 1 ay geçtikten sonra cinsel hayatının başlamasında bir sakınca yok, fakat sende bu virususn daha epey bir süre sebat edebileceğini ve karşı tarafa da bulaştırabileceğini unutma..prezervatif hpv için tam koruma sağlamaz fakat yine de kullanılması gerekir.. Partnerine aşı yaptırman ve kendisini de bu hastalık hakkında mutlaka bilgilendirmen gerek..

http://www.genitalsigil.net/prezervatif_kondom_hpv.html

------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.genitalsigil.org Bu üyeye mesaj yaz

offline karam İd:60  Eklenme/Güncelleme Trh : 02.11.2009

toplam1giriş
Üye No: 319
Üye Oluşu:
02.11.2009
Son Giriş:
02.11.2009 09:45:51
Konu  : 0
Ah siz erkekler..

evet tedavi bitti de cinsel ilişkiyi hemen düşünmeye başladın değil mi? Karşındaki kişiye bulaştırıp bulaştırmayacağın önemli değil senin için anladığım kadar ile. Ben de bu şekilde daha önce hpv den tedavi olup benden saklayan ve sonuçta bana da bulaştıran biri tarafından hayatım karardı.

Bu üyeye mesaj yaz

offline burak07 İd:67  Eklenme/Güncelleme Trh : 04.11.2009

toplam5giriş
Üye No: 295
Üye Oluşu:
12.10.2009
Son Giriş:
04.11.2009 20:06:05
Hpv nin bir ilacı olamalı :(

verdiğiniz bilgilerden dolayı cok tesekkur ederım ...

ve aynı zamnada en sonkı konturolumde hıc lezyon yoktu sanırım kurtuldum sayılır bıraz pıskoljım duzeldı doktoruma tesekkurler edıyorum ...

birde genel olarak bır bılgı almak ıstıyorum sonucta bu HPV virusu binlerce insanın hayatını karartıyor .... bunun bır asısı ,ılacı ,kremı olmayacakmı?, arastırmalar varmı bunun ıcın .gelecek ıcın çalısmlar varmı ??? soyle bır baktıgınızda 2 tane kucucuk sılvılce gibi şey ınsanın hayatını altust edıyor ...dısardan baktınmı cok kolay bır hastalık gıbı fakat yakalandıgında anlıyor ınsan .... yanı kısacası bunun bır tedavısı ;kesın tedavısı cıkmalı dıye dusunuyorum.... sızler ne dıyorsunuz bu konuda ?????

SAYGILAR
YARALI CEYLAN :D

Bu üyeye mesaj yaz

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv hastalığından kurtulan yok mu aramızda? offline wish health
  Hpv yardımı, sorularım var yardım offline wish health
  İkimizde de ardı ardına çıkan siğiller offline daytrader
  Makatta sivilce mi siğil mi offline zabirella
  Öpüşme ile hpv bulaşır mı? offline sapphire
  Hpv yalnış bilgiler, kulaktan dolma şeyler.. aşı üretilmeli offline firari
  Hiçbir cevap bulamadım offline 26ogrenci
  Patolojiden temiz dna testinden hpv. hyangisi doğru? offline zeerriin
  Hpv resimleri...çok acil yardım edin lütfen .. offline candida
  Hpv oldum bir yardım. offline Leon59
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv kesin çözüm ilacı offline wish health
  Hpv hastalığı payaylaşımları , pozitifliğine sağlık! offline wish health
  Cinsel ilişkiyi hemen kes offline MyDoom
  Hpv oral seks ile bulaşır offline MyDoom
  Genital siğil yoksa hpv bulaşmaz offline sencer16
  Molluskum durumu ne oldu offline benkimim
  Verrutol tedavisi,yoruldum...... offline gizemm123
  Erkekte siğil testi offline eczaacii
  Tebrikler biraderim offline zagart59
  Hala hpv teşhisi konamadı... offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
zarganci,
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, cronicman, selmira, hpv mağduru, ac2315, fells2, pretty07, zabirella, aysec, Paula, vildany, sensation, beyazdost, CLKI, üniversiteli, beypazarikurusu, MyDoom, Nicat, candida, ileli, narsurubu, Mhtp, cetinsis, mertakan, bahtsız, Azap, stephanie, eczaacii, sapphire,
  En Yeni Üyeler
hatice, dans34, zarganci, Victor, cooxia, nazlı, melzö, tuba, wsxreila, wish health, DTRN, gungoron, sapphire, badem, sebastian, lion, genç09, atasem, Eğce, sencer16, naneyiyen, svg1996, gozgoz123, murat, bıktımm, Nicat, Siğil, Modi, gizemm123, firari, edil deniz, kartaca01, zeerriin, 26ogrenci, benkimim,
Aktif Ziyaretçi 6 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 851
Bugün Tekil 64 Bugün Çoğul 127 Toplam Tekil 192267 Toplam Çoğul 609648 Ip No: 54.83.239.165