Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Rahim Ağzı Kanse..  B- Penis Kanseri..  C- Anüs Ve Boğaz Ka.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline zurrumeq Eklenme/Güncelleme Trh : 23.06.2013  Toplam Okunma : 7257  Bugün : 1  

toplam0giriş
Üye No: 904
Üye Oluşu:
23.06.2013
Son Giriş:
23.6.2013 18:39:12
Konu  : 1
Dudakta siğil hpv

HPV mağduru arkadaşlar merhaba, 33 yaşında erkeğim ve 10 ay önce bir iş seyahatinde yurt dışında bir bayanla tanıştım ve 3 gün kendisi ile birlikteliğim oldu, arada bir mail yolu ile görüşmeye devam ettik. Dün bana attığı mailde kendisinin hpv virusu taşıdığını söyledi ve bunu benden almış olabileceğini söyledi. Akşam vücudumu inceledim genital bölgemde siğil veya et beni görmedim. Dudağımda ise 1 aydır olan bir kabartı var. Dudakta siğil korkusuna kapıldım. Dudakta siğil resimleri olan siteleri araştırdı, benim ağız bölgesindeki yapıya benzer 1 tane siğil resmi gördüm. Bende siğil yok fakat kadın arkadaşa oral seks yapmıştım. Ondaki siğil bana mı bulaştı yoksa bende hpv genital siğili vardı ben mi bulaştırdım analayamıyorum. Ağızda dudakta siğil hpv olan arkadaş var mı ne yapmalıyım. Yardımmmmm..

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 2 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline badibadi İd:350  Eklenme/Güncelleme Trh : 25.06.2013   

toplam0giriş
Üye No: 906
Üye Oluşu:
25.06.2013
Son Giriş:
25.6.2013 22:46:07
Konu  : 0
Ağızda siğil korkusu

2 ay önce bende de siğil çıkınca araştırmaya girdim vücudumu. her yerde siğil aradım. öpüşme ile geçebileceğini bir yerde okumuştu. ağzımda siğil olur korkusunu ben de yaşadım, hala korkuyorum, cinsel bölgedeki siğillerimin tedavisine başlayınca ağzımı ve boğazımı da hpv açısından kontrol ettireceğim. oral seks durumu yaşamadım ama öpüşme ve tükrükle hpv geçmesi durumundan korkuyorum

------------------------------------------------------------------------------------------

offline sergio İd:367  Eklenme/Güncelleme Trh : 24.07.2013   

toplam2giriş
Üye No: 916
Üye Oluşu:
23.07.2013
Son Giriş:
26.7.2013 00:10:21
Konu  : 0
Ağızda siğil, ağızda hpv korkusu ve tedavisi

merhabalar ; İki gündür dünyam basıma yıkıldı dudağımda yaklasık 1.5 aydır beyaz bir siğil oluştu gecer diye bekledim fakat gecmedi internette arastırdım hpv olabileceğini düşünerek doktora gitti kızılay cildiye bölümüne oldukca tecrübeli görünümlü yaşlı bir doktor büyütecle bakarak siğil oldugunu ve önemsiz bir şey oldugunu söyledi doktor bakarak anlayabilirmi hpv olsa dahi zararsız olma ihtimali varmı baska doktora gitmelimiyim sizce ? verrutol diye bir ilaç verdi bugün kullanmaya basladım dudakda ve ağız içinde oldugundan bazen yuttum sanıyorum üzeri kabuk bağlıyor verrutolü sürdikten sonra altında bugün aniden bir tane daha ufak siğil belirdi sizce ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeyilim

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 61 Bugün Çoğul 108 Toplam Tekil 500016 Toplam Çoğul 1755973 Ip No: 18.190.156.212
Gynecologist İstanbul