Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline Necat Eklenme/Güncelleme Trh : 18.10.2014  Toplam Okunma : 6906  Bugün : 2  

toplam22giriş
Üye No: 1062
Üye Oluşu:
03.06.2014
Son Giriş:
18.10.2014 23:48:55
Konu  : 1
Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim

Bende HPV virusu var,ben bi seyi bilmek istiyorum.Bu virus vucudumuzda ömur boyu kalirsa kanserle iliskisi olmadigi takdirde baska yan etkileri nedir?Baska ciddi yan etkileri varmi yoksa,sadece ömur boyu sigillermi cikar?Yani bir ömur boyu bu sigilleri dondurmakla yada yakmakla ve.b yolla tedavi edib hayatimiza devam ede bilirmiyiz?Yoksa baska ciddi yan etkileride varmidir?Lutfen cevab yazin,bu sorular kafami yiyip bitiriyor,hayattan kopmus durumdayim,hatta evlenmemeyi bile duwunuyorum.Ne olur cevab yazin lutfen,rica ediyorum.

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 3 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline maktuna İd:478  Eklenme/Güncelleme Trh : 22.10.2014   

toplam2giriş
Üye No: 1123
Üye Oluşu:
22.10.2014
Son Giriş:
25.12.2014 18:42:06
Konu  : 0
Hpv kısırlık yapar mı

8 yıldır evliyim. Korunmadık ama hiç çocuğumuz olmuyor. Doktorlar kısırlık için bir sebep bulamadı. Bir kez hamile kaldım şüphesi oldu, yalancı gebelik dendi. Tüp bebek 2 denedik, o da tutmadı. Kısırlık için genetik testi yaptık , eşimde ve bende de sorun yok. Eşim ve ben bütün istenilen tahlilleri yaptırdık, sorun yok, sorun yok...sorun YOK. Bunalımdayım. aklımıza sadece HPV virüsü mü diye geldi. Bende ve eşimde 6 yıl önce genetik siğil çıkmıştı ve tedavi olduk. son 5 yıldır da hiç bir hpv belirtisi ve bulgusu yok. HPV tüplerde tıkanıklık ve rahim içinde döl yatağında siğil yapar mı... Arkadaşlar... HPV hastası olup da kısır olan ve kısırlığın sebebi HPV virüsü denen aranızda var mı, İstanbula hpv uzmanı doktor nevra hanıma dahi gitmeyi düşünüyoruz. Eşim zaten 2 yıldır bunalımda ve HPV sebep deyip duruyor, fakat sitelerde hpv kısırlık yapmaz diye yazılar da okudu. HPv yardımı lütfen...

------------------------------------------------------------------------------------------

offline MyDoom İd:480  Eklenme/Güncelleme Trh : 28.10.2014   

toplam109giriş
Üye No: 815
Üye Oluşu:
24.02.2013
Son Giriş:
26.10.2015 10:09:09
Konu  : 0
Hpv kisirlik yapabilir

Alıntı :  id:478  Yazan:maktuna  Tarih:22.10.2014
Hpv kısırlık yapar mı: 8 yıldır evliyim. Korunmadık ama hiç çocuğumuz olmuyor. Doktorlar kısırlık için bir sebep bulamadı. Bir kez hamile kaldım şüphesi oldu, yalancı gebelik dendi. Tüp bebek 2 denedik, o da tutmadı. Kısırlık için genetik testi yaptık , eşimde ve bende de sorun yok. Eşim ve ben bütün istenilen tahlilleri...

Son çalışma lara göre hpv kisirlik yapabilir

offline Stgt İd:548  Eklenme/Güncelleme Trh : 25.06.2015   

toplam36giriş
Üye No: 1207
Üye Oluşu:
04.06.2015
Son Giriş:
23.8.2015 15:24:51
Konu  : 1
Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim

Hpv KISIRLIK YAPMIYOR!!!! ve hpv tasiyan kisinin kendi kanina dahi bulasmiyor! 9 yildir arastiriyorum hpv ye yakalanip cocuklari dahi olan aile'leri taniyorum. Bir cok insan saglikli olmasina ragmen cok ilerki yillarda cocuk sahibi olabiliyor.

Ornek: dayim 11 yil sonra cocuk sahibi oldu.

Hpv surtunme ve cinsel yolla,wc(tuvalet) gibi yerlerdende bulasa biliyor. Hamile bayanlarda mantar gibi bir'anda dahi ortaya cikabiliyor. Hamile bayanlarda dogum esnasinda cocuklara bulasma ihtimalide ne yazikki yuksek bir olasilik. Normal dogumda egerki dogum yapan anne adayi hpv virusu tasiyorsa bebege bulasa biliyor.Bilmiyorsak yorum yapmalim lutfen.

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 2 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 155 Bugün Çoğul 279 Toplam Tekil 499511 Toplam Çoğul 1754954 Ip No: 18.221.53.209
Gynecologist İstanbul