Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Kadında HPV..  B- Erkekte HPV..  C- Genital Siğil, H..  D- Gebelikte HPV..  E- HPV Aşısı.. 
F- HPV Testleri.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline daybreaks Eklenme/Güncelleme Trh : 11.02.2015  Toplam Okunma : 3915  Bugün : 1  

toplam149giriş
Üye No: 1163
Üye Oluşu:
05.02.2015
Son Giriş:
2.11.2015 22:54:26
Konu  : 1
Tekrarlayan hpv

Bir ay kadar önce genital bölgede küçük kabarciklar olusunca dra başvurdum ve hpv olduğunu ogrendim.smear yapildi.temiz cikti uc hafta önce koterizasyon yapıldı.Ve aşı uygulandi.bugun muayeneettimgi m de yinr ufacik ufacık baslamislardi..bunlarin bu kadar sıcikmadisi normalmi???ne kadar sure cikacak bunlar:(((doktorumu araddim tekrar koterizAsyon yapilacak dedi.benim gibi sık tekrar olan varmi??nasil basedecm ben bunlarla.aldara krem onermdi bnm dokrorum.ne yapmaliyim.acil destek Lutfennnnnn

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 5 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline eczaacii İd:522  Eklenme/Güncelleme Trh : 16.02.2015   

toplam21giriş
Üye No: 757
Üye Oluşu:
08.11.2012
Son Giriş:
31.10.2015 15:51:56
Konu  : 0
Hpv uzmanı

HPV uzmanı siğil tedavisinde en önemli faktör. Ben uzman doktor değilim fakat HPV den yıllarca çekmiş ve kurtulmuş bir sağlık sektörü çalışanıyım. Aldara krem den bayda fayda görmedim, siğilleri yaktırmak en iyisi, fakat en iyi tedavi ile de maalesef eğer bağışıklığın kötü ise genital siğiller tekrarlayabilir.Siğil yakma tedavisi sonrası çıkmayı engellemek için Veregen kullanabilir veya bağışıklık için mineral desteği alabilirsin

------------------------------------------------------------------------------------------

offline daybreaks İd:525  Eklenme/Güncelleme Trh : 26.02.2015   

toplam149giriş
Üye Oluşu:
05.02.2015
Son Giriş:
Yıne yıne yıne hpv :/

kurtulamıyorum bu ılletden..iki kez koter yapıldı.ıkı hafta oldu ıkını koter yapılalı..hpv tıplemesınde tıp 6 cıktı..smear temız.ıkı ay sonra kolposkopı yapalım dedı doktorum.aldara yada harıcı bıseyı ısrarla gereksız dıyo ustelık.ama bugun yıne ıkı tane siğil var..bu nedır böyle...ımdaatt dıye bagorasım var..ımmunex kullanıyorum ıkı aydır.corek otu vede bol vıtamın hakeza..daha ne yapacam bılmıyorum.bu kadar sık nuksetmesı normalmı..bısuru forum gezdım ıkı ayda uc kez nuks hıcokumadım...lutfen yardım ne yapmalıyım???

offline daybreaks İd:527  Eklenme/Güncelleme Trh : 28.02.2015   

toplam149giriş
Üye Oluşu:
05.02.2015
Son Giriş:
Veregen türkıyede satısı yokmu??

veregenı yurtdusundanmı getırtmek gerek??turkıyede satısı yokmu bu ılacın???yorumlarınızı rıca edıyorum??

offline Laguone İd:529  Eklenme/Güncelleme Trh : 17.03.2015   

toplam0giriş
Üye No: 1176
Üye Oluşu:
16.03.2015
Son Giriş:
16.3.2015 23:53:52
Konu  : 0
Hpv partner tedavisi

Eger partnerinde tedavi olmuyorsa ve tedavi sürecinde herhangi bir temas oluyorsa nüksetmesinin en büyük sebebi. Partnerinle beraber tedavi olun. O da doktora görünsün.

offline daybreaks İd:532  Eklenme/Güncelleme Trh : 28.06.2015   

toplam149giriş
Üye Oluşu:
05.02.2015
Son Giriş:
Hpv eş tedavisi

Sürekli araştırma icindeyim ve bence dr lar bile bu virusun tekrar tekrar oluşum sebebini bilmiyor..sadece bağışıklık sistemi deyip geçiliyor.bence hastalik degil hasta odakli bu virus.herkste farkli bi seyri var..bazi yerlerde iki yıldır surekli koterize olan ve hiç bir sekilde birlikteliği olmayanlari okudum..Bunun aciklamasi ne??bu virus insanlarla kafa buluyor. .ve bilim adamlari belkide yeterince konuya deginmedigi icin virus sürekli mutasyona ugrayip dahada zekice yayılıp gidiyor

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 77 Bugün Çoğul 96 Toplam Tekil 500937 Toplam Çoğul 1757560 Ip No: 3.143.218.146
Gynecologist İstanbul