HPV Forum,genİtal sİĞİl forum Hoşgeldİnİz

Türkçe hazırlanmış en geniş hpv, genital siğil ile ilgili bilgiler içeren genitalsigil.net isimli sitenin  Forum bölümüne hoşgeldiniz. Aktif ve güncel olan bu Forum Op. Dr. Hakan Topalismailoğlu Ve Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu tarafından yönetilmektedir.

FORUMA KATILIM VE PAYLAŞIM
 

                  HPV FORUM , GENİTAL SİĞİL FORUM SAYFASINA KATILMA. NASIL KATILACAKSINIZ?

Ø     Önce üye olmanız gerekecektir. Tek bir işlemle hemen üye olabilirsiniz.

Ø     Üye olduktan sonra seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi hemen kullanabilirsiniz.

Ø     Kullanıcı adı ve şifreniz ile Forum’a giriş yapın.

Ø     Forum bölümlerinden birine  katılmak  için ilgili başlığı seçin.Örneğin  şikayetiniz ile ilgili 'HPV Enheksiyonu' bölümünden 'Genital Siğil Tedavisi' başlığını tıklayın. Yeni bir soru soracaksanız veya katılıp deneyimlerinizi yazacak iseniz  açılacak sayfada  sağdaki 'Yeni Konu' butonuna giriş yapın. Çıkacak sayfadan katılımınızı yapın.

Ø     Bu şekilde sorulan sorular veya hastalık hakkındaki doktorunuz (admin) veya forumdaki diğer katılımcılar tarafından da cevaplanıp tartışılabilecektir. Üyelerin hepsinin bu yazışmaları görmesi mümkün olacaktır.

Ø      Eğer yeni bir soru sormak değil ,daha önce sorulmuş bir soru ve açılmış bir konuya katılmak,kendi fikir ve deneyimlerinizi diğerleri ile paylaşmak istiyorsanız ,ilgili sayfanın sağ üstteki 'Cevapla'   butonunu tıklayarak fikirlerinizi de  yazabilirsiniz.

Ø    Sorumun , paylaşımımı  nasıl görebilirim? Nasıl takip edebilirim?
Çok sayıda günlük soru-cevap-katılım  olabileceği için sorunuz veya yorumunuz cevaplanmış olsa dahi ilk sayfada görmeyebilirsiniz,görmeniz ve takip etmeniz için
1-Kullanıcı adınız ve şifreniz ile foruma girdikten sonra sayfanın altında "online üyeler" kısmında kullanıcı isminizi göreceksiniz. (örneğin "cemile.g" ) gibi. Üzerine tıkladığınızda kendi bilgileriniz ve açtığınız onaylanmış ve cevaplanmış tüm yazılarınıza ulaşabilirsiniz
2- Eğer başvuruda e-mail adresinizi doğru yazar iseniz, sorunuz cevaplandığı veya başka bir üye tarafından katkıda bulunduğunda size de hemen bildirim e-mail'i gelecektir."msn" adresini arzu etmiyorsanız yazmayabilirsiniz.

Ø     Kuralları mutlaka okuyun.

  Üye Olmayan tüm misafirlerimiz de forumda daha önce sorulmuş soruları, cevapları ve fikirleri rahatlıkla  okuyabilirler.Aktif katılım ve soru sorma için basit bir üyelik gereklidir.
   Forumda  ilginizi çekebilecek veya benzer şikayetleri içeren sorular , cevaplar ve tartışmalar bulabileceksiniz.
 

Foruma Giriş

 

Forumun amacı ;  Seviyeli bir ortamda hpv engeksiyonu, genital siğiller ile ilgili bilgilerinizi pekiştirmek, doğru - sağlıklı bilgilere ulaşmanızı sağlamak ve diğer sizinle aynı sorunu yaşayan kişiler ile deneyimlerinizi paylaşmaktır.

hpv forum  sayfası hekim bilgilendirme forumu değil, bir paylaşım forumudur.

HPV yorumları soru cevapları bu forum da bulabilirsiniz

sağlıklı günler dileklerimizle.......

Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu,
Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu